1°C
1°C
1°C

Grb FK Sloboda2

U drugom kolu Jelen Super lige Sloboda Point je u Beogradu izgubila od Čukaričkog 0 : 1 pred 4000 gledalaca. Jedini pogodak postigao je Igor Matić sa bele tačke u 31. minutu.

Čukarički je slavio u 31.  minutu  pogotkom iz penala Igora Matića posle sumnjive sudijske odluke da  se dodeli  jedanaesterac  za  domaćine.  Duel  Lovrića i Srnića sudija Santrač je okarakterisao kao prekršaj za penal što je izazvalo nezadovljstvo fudbalera Slobode.

Ranković je pročitao nameru Matića, bacio se u pravi ugao  ali je lopta prošla ispod njega i završila u mreži Slobode. Čukarički je bolje igrao u prvom poluvremenu, dok je Sloboda imala inicijativu u drugom delu utakmice.  Beograđani su imali šansu preko Stojiljkovića, ali on nije uspeo da savlada  golmana Slobode. Užičani su krenuli agresivnije u drugom delu igre, ali je rezulatat ostao nepromenjen.

Posle dva odigrana kola Sloboda Point ima bod nakon remija sa Spartakom iz Subotice. U sledećem meču Sloboda Point igra sa Novim Pazarom u Užicu u subotu, 24. avgusta u 17 časova.

Sloboda: Ranković, Vasilić, Lovrić, Gojković, Pejović, Pilipović, Knežević, Okuno (od 40. Purić), Tijago, Jovanović ( od 58. Purić ).

Čukarički: Ristić, Pavlović, Pjasentin, Ostojić, Stojković, Brežančić, Todorović, Matić ( od 90. Stamenković), D. Srnić, S. Srnić ( od 88. Sekulić ), Stojiljković.