Home SportRukomet Rukomet: Užičani slavili u Čačku

Rukomet: Užičani slavili u Čačku

by Velimir Popovic
0 comment

djole5

U prvenstvenoj utakmici drugog kola Druge rukometne lige – Zlatibor, ekipa Užica je slavila u Čačku protiv ekipe ORK Mladost 2 sa 33: 45 ( 16:23).

Samo prvih 20 minuta meča je domaća ekipa uspevala da održi rezultatsku ravnotežu. Golovima izuzetno raspoloženog Đorđa Božića ( 18 golova na ovom meču) i disciplinovanom igrom u odbrani, pobednik je odlučen sredinom drugog poluvremena. Takav rezultatski tok je omogućio i debitovanje kadeta ORK Užica ( Dimitrijević Aleksandra i  Supurović Jovana ) koji su do kraja meča uspeli da se upišu u listu strelaca i najave svoje takmičarske karijere u narednim godinama.