1°C
1°C
FK Sloboda

FK Sloboda

Fudbaleri Slobode su u petom kolu Jelen Super  lige poraženi sa 0:2 u Nišu od ekipe Radničkog. Golove su postigli Aleksandar Jovanović u 76. i Radoš Bulatović u 79. minutu.

Užičani su odolevali do 76. minuta, ali je pri kraju drugog poluvremena usledio bolji period igre Nišlija koji su uspeli da iskoriste ukazane prilike. Vodeći pogodak za Radnički postigao je  Aleksandar Jovanović u 76. minutu , a tri minuta kasnije precizan je bio i Radoš Bulatović koji je povisio prednost Nišlija na 2:0 i treću pobedu u nizu. Sloboda ima dva poraza i dva remija u prva četiri kola sa jednim postignutim golom na početku sezone.

U šestom kolu Jelen Super lige FK Sloboda će u Užicu dočekati Partizan iz Beograda, 14. septembra u 16.30 časova.