Home SportOstali sportovi Karate klub „Užice”: Šest medalja u Čačku

Karate klub „Užice”: Šest medalja u Čačku

by Velimir Popovic
0 comment

_a_aka sklika

U Čačku je u subotu, 10. oktobra u sportskoj dvorani „Mladost” održan Kup Uže Srbije za poletarce, pionire i nade u karateu. Nastupilo je 550 takmičara iz 46 klubova, među kojima i Karate klub „Užice” koji je predstavljalo 15 takmičara koji su osvojili šest medalja.

Lidija Trmčić je u katama u kategoriji pionirki u braon i crnim pojasevima osvojila zlatnu medalju, posle tri pobede, a u apsolutnom nivou je pogrešila katu u polufinalu i osvojila treće mesto. Iva Pavlović je posle dve pobede poražena u polufinalu i osvojila je bronzanu medalju. Kod dečaka najbolji su bili Luka Bakić koji je osvojio srebrnu medalju i Luka Trebješanin bronzanu medalju, obojica 2006. god. oranž pojas. U borbama jedinu medalju osvojio je Boris Pejković 2004 – 52 kg. Posle dve pobede, poražen je finalu, osvojivši drugo mesto.

Pored takmičara koji su osvojili medalje, na završnicu Kupa Srbije plasirale su se i Jana Radović i Petra Simić u borbama.